Zapraszam Cię do udziału w wyjątkowym kursie

5 kroków w walce z alergią i nietolerancjami

start kursu: 10.05.2019

499 zł

Kurs zawiera

  • webinary na żywo

 

  • materiały pdf

 

  • dostęp do grupy na Facebooku

 

  • bezpośrednie wsparcie prowadzących

 

749 zł

Kurs zawiera

  • webinary na żywo

 

  • materiały pdf

 

  • dostęp do grupy na Facebooku

 

  • bezpośrednie wsparcie prowadzących

 

  • konsultacje indywidualne (godzina konsultacji, zalecenia, dieta na tydzień)

Czy ten kurs jest dla mnie?

Masz nietolerancje pokarmowe?

Wiosna to dla Ciebie czas ciągłego kataru?

Boisz się, że alergia dziecka przerodzi się w astmę? Chcesz tego uniknąć?

Masz już dość wyprysków na twarzy?

Twoje dziecko ma AZS?

Bolą Cię stawy? Kolana? Biodra?

Masz nadwrażliwe jelita? Gazy? Wzdęcia?

 

Jeśli odpowiedziałaś/ odpowiedziałeś chociaż raz „TAK”,

 

to ten kurs jest dla Ciebie!

Jedyny taki kurs w Polsce!

Takich informacji nie znajdziesz nigdzie w Internecie!

W kursie łączymy wiedzę z najnowszych badań naukowych z Tradycyjną Medycyną Chińską

dr Ewa Cendrowicz

Jestem doktorem nauk biologicznych oraz specjalistką ds. żywności. Obecnie kształcę się w zakresie dietetyki klinicznej oraz pracuję w szpitalu przy badaniach naukowych nad nowymi immunoterapiami nowotworów. Jestem także mamą trójki maluchów i wiem bardzo dobrze jak wygląda walka o zdrowie dziecka.

Moje unikatowe doświadczenie i wykształcenie da Ci możliwość dogłębnego zbadania tematu alergii, nietolerancji pokarmowych i nieszczelności jelit.

Informacje, które przekazuję mają solidne podstawy naukowe. A ja przekazuję je w interesujący i przystępny sposób oraz podaję gotowe i bardzo życiowe rozwiązania.

Kurs 5 kroków w walce z alergią i nietolerancjami to

Dostęp do grupy na Facebooku

Przez cały czas trwania kursu będzie można korzystać z materiałów umieszczonych na grupie. Materiały są w formie video oraz pdf.

Wsparcie na grupie

Kursanci będą mieli dostęp do prywatnej grupy na Facebooku, gdzie codziennie będziemy odpowiadać na Wasze pytania. 

Warsztaty na żywo

Przez cały czas trwania kursu, w weekendy będą odbywały się warsztaty na żywo, podczas których będzie można zadawać pytania i dyskutować z innymi kursantami.

Bonusy i prezenty

Podczas kursu uzyskasz dostęp do bonusowych produktów niespodzianek

mgr Joanna Habrajska

Swoje doświadczenie i wiedzę doskonaliłam na wielu szkoleniach, między innymi: „Dietetyka Kliniczna oraz Profi I (dietetyka i motywacja)”, „Dietetyka w Medycynie Chińskiej”, „Dietetyka w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej”. Jestem żoną i matką dwójki dzieci. Od wielu lat moją pasją jest analizowanie wpływu odżywiania na zdrowie, odporność ludzi, a przede wszystkim na rozwój dziecka. Z mojej obserwacji wynika, że odpowiednio przygotowane posiłki
z pełnowartościowych składników zapobiegają wielu chorobom, pozwalają utrzymać wysoką sprawność fizyczną i wpływają na prawidłowy rozwój umysłowy dziecka. Chcę móc dzielić się własnymi doświadczeniami z innymi, by nasze rodziny były zdrowe, a dzieci dobrze się rozwijały.

Co zyskujesz?

Przede wszystkim WIEDZĘ!

Czy wiesz, że w Internecie możesz znaleźć wiele informacji dotyczących alergii,  nietolerancji, jelit, metod na zdrowie które są po prostu BŁĘDNE?! W Internecie może pisać każdy. Wiele osób opiera się na doświadczeniach innych blogerów i zwyczajnie przepisuje ich frazy. My nasze kursy opieramy o badania naukowe i doświadczenie wzięte z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Wiedza, która zdobędziesz na tym kursie jest UNIKATOWA

Indywidualna pomoc

Masz pewne niepokojące objawy lub Twoje dziecko zmaga się z jakimiś problemami powiązanymi z alergią,  AZS, nietolerancjami pokarmowymi lub pracą jelit? Napisz nam o tym na grupie kursowej lub prywatnie a my odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wątpliwości. Wsparcie na grupie to jeden z najważniejszych elementów kursu.

Praktyczne porady

Nasze kursy to, owszem, sporo teoretycznej wiedzy, ale przede wszystkim skupiamy się na ZASTOSOWANIU W PRAKTYCE tej wiedzy. Nie musisz martwić się, że wyjdziesz z kursu z plikiem materiałów i pustką w głowie. My przekażemy wiedzę, która natychmiast zastosujesz w praktyce!

Dawka motywacji

Na kursach przede wszystkim motywujemy! Twój sukces to nasz sukces, dlatego bardzo nam zależy, żebyś wprwadził/a zmiany na lepsze jak najwcześniej.

OPINIE NASZYCH KURSANTEK

Copyright Smart Health, Regulamin i polityka prywatności